Başa

FM Sistemleri
PHONAK FM SİSTEMLERİ

Phonak Aksesuar ve Kumandalar

Uygun ve sezgisel Phonak ara yüzü seçenekleri müşterilere sürekli büyüyen iletişim dünyasına sınırsız erişim imkanı sağlamaktadır. Artık favori TV programınızı izlemek, telefonda sevdiklerinizin sesini duymak, MP3 çalardan müzik dinlemek inanılmaz kolay! Phonak'la bütün müşterilerinize, bütçeleri ne olursa olsun, kablosuz bağlantı özgürlüğünü sunabilirsiniz.
Click'nTalk

Click’nTalk – Sezgisel cep telefonu bağlantısı

Click’n Talk, en iyi ses kalitesini uygun ve sezgisel kullanımla birleştiren ve cep telefonu kullanıcıları için eşsiz ve akıllı çözümler sunan bir aksesuardır. Şarj etme, programlama ve ayarlamaya gerek yoktur - sadece tıklayın ve keyfini çıkarın!

Click’nTalk nedir?

Click’nTalk cep telefonları için kablosuz bir vericidir ve işitme cihazlarını kablosuz bir kulaklığa dönüştürmektedir. Phonak HiBAN (İşitme cihazı Vücut Alanı Ağı) bağlantısını kullanarak Click’nTalk dijital kalitedeki telefon aramalarını her iki işitme cihazına aynı anda aktarmaktadır. Click’nTalk birçok Sony Ericsson cep telefonuna direkt olarak takılır ve bütün Phonak CORE tabanlı işitme cihazlarıyla (Petite modelleri hariç) uyumludur.

Hangi cep telefonları uyumludur?

Lütfen uyumluluk rehberine bakınız ve detaylı bilgileri bulmak için talimatları takip ediniz.

iCom

Kablosuz bağlantı özgürlüğü

İşitme sisteminizin modern iletişim ve eğlence cihazlarına kolay, kablosuz ve stereo bağlantısı.

Cep Telefonunuza Bağlantı

iCom bir cep telefonundan BluetoothTM sinyalini alır ve sinyali kablosuz olarak her iki işitme cihazına gönderir böylece ellerinizi serbest bırakır. iCom'la tek bir tuşa basarak çağrıyı alabilir ya da sonlandırabilirsiniz. Çaba gerektirmeyen cep telefonu kullanımı için iCom sesinizi tekrar cep telefonuna gönderir.

iCom’unuzu cep telefonunuzla kullanabilmek için eşleştirme ve bağlantı prosedürlerini tamamlamanız gerekmektedir.

Ses Kaynaklarını Dinleme

iCom, televizyon, GPS sistemleri ve stereo ekipmanları gibi birçok iletişim ve eğlence cihazından ses sinyallerini çalabilir. iCom bu cihazlara BluetoothTM ya da standart bir ses kablosu aracılığıyla bağlanabilir. Stereo ses kalitesi ve kullanım kolaylığı kablosuz bir dünyaya bağlanmanın tadını sonuna kadar çıkaracağınız anlamına gelmektedir.

Ses kablosu aracılığıyla bağlantı (3.5 mm jack)

» Müzik çaları bir ses kablosuyla iCom'a bağlayın.
» Ses kablosunun bir ucunu müzik çalarınızdaki kulaklık soketine bağlayın.
» Ses kablosunun diğer ucunu iCom üzerindeki ses girişine bağlayın.

Bluetooth aracılığıyla bağlantı

Eğer ses kaynağınız Bluetooth’a sahipse ya da harici bir Bluetooth adaptörü kullanıyorsanız, sesi kablosuz olarak Bluetooth aracılığıyla dinleyebilirsiniz. iCom'unuzu bir Bluetooth ses cihazı ya da adaptörü ile kullanmak için ilk olarak cihazları eşleştirmelisiniz.

FM'i Kullanma

iCom ayrıca arka plan gürültüsü, mesafe ve eko faktörleri de işin içinde olduğunda işitmeyi büyük oranda destekleyen Phonak FM teknolojisiyle uyumludur. FM, ses sinyalini her iki kulağınızda aynı anda duyma şansını vererek iCom ile kolay şekilde birleştirilebilir.

Kablosuz bir FM iletişim sistemi bir verici ve bir alıcıdan oluşmaktadır. Verici ses kaynağının yakınına ya da direkt olarak ses kaynağına (örneğin TV ya da radyo) bağlanır. Bu verici, sinyali telsiz aracılığıyla iCom’unuza bağlı FM alıcısına (MLxi ya da MicroMLxS) gönderir. FM sinyali daha sonra iCom aracılığıyla işitme cihazınıza gönderilir.

FM sistemi aracılığıyla bağlantı

» FM alıcınızı FM girişi ile iCom’a bağlayın.
» FM vericisini ses kaynağının yakınına yerleştirin ya da TV, radyo, vb. cihazlara bağlayın ve vericiyi AÇIN.
» FM alıcısını AÇIN. FM vericisi sinyali iCOM’a bağlı FM alıcınıza telsiz aracılığıyla gönderir. FM sinyali daha sonra iCom aracılığıyla işitme cihazınıza gönderilir.

Uzaktan Kumandalar

myPilot

myPilot, tek dokunuşta iki taraflı program ve ses kontrolü sağlayan gelişmiş bir uzaktan kumandadır. Tam renkli ekran myPilot’un kullanımı kolaylaştırmaktadır. myPilot ayrıca kendiliğinden zaman ve tarih ekranına ve bir de alarm fonksiyonuna sahiptir.

WatchPilot2

WatchPilot2 uzaktan kumandanın yeni modelleri uzaktan kumanda edilebilir bütün Savia, Eleva, Perseo, microPower ve Supero sistemleri için geçerlidir. Bu yeni tasarımın bayanlar ve erkekler için iki versiyonu bulunmaktadır; ayrıca lastik kayışlı olanı da mevcuttur.

Bataryalar:
Bayanlar için SR 516 SW/CR 1620
Erkekler için SR 721 SW/CR 1620

KeyPilot2

Uzaktan kontrol edilebilir Savia, Eleva, Perseo, microPower ve Supero sistemleri için seçenekler

• Güzel Paladyum/Siyah tasarım
• Herkes için mini uzaktan kontrol
• Ses kontrolü
• Kolay program seçimi
• Değişikliği teyit için duyulabilir "bip" sesi
• Koruyucu kapak
• Batarya değiştirilebilir

SoundPilot2

Uzaktan kontrol edilebilir Savia, Eleva, Perseo, microPower ve Supero sistemleri için seçenekler

• Ses kontrolü
• 3 işitme programı
• + AutoSelect
• + 2 FM fonksiyonu
• SoundPilot Açma/Kapatma
• Değişikliği teyit için duyulabilir "bip" sesi
• Batarya: 1x LR03

myPilot

Kontrol ve durum bilgisi için kumanda merkezi

myPilot, iki yönlü iletişim ve diğer kullanıcı dostu fonksiyonları sayesinde CORE işitme sistemlerinin performans mükemmeliyetini doruğa çıkarmaktadır.

myPilot nedir?

İşitme cihazları üzerinde her zaman tam bir kontrole sahip olmak günlük hayatta size güven hissi verecektir. myPilot tek tuşla iki taraflı program ve ses seviyesi kontrolü sağlayan gelişmiş bir uzaktan kumandadır. Direkt kontrollü yeni menü myPilot’u kullanması kolay bir kumanda merkezi haline getirmektedir.

» Sol ve sağ işitme cihazları için ayrı ses ayarı ile ses ve program üzerinde uzaktan kumanda
» Müşterinizin işitme programlarını kolay bir şekilde tanımlayabilmesi için özelleştirilebilir program isimleri ve ikonları
» Program ve ses ayarlarının önceden programlanmış kombinasyonuna erişim
» Batarya durumu, mevcut program ve ses seviyeleri dahil olmak üzere işitme cihazı durumunun sesli okunması
» Zaman/tarih ve alarm fonksiyonları
» İki çekici renk opsiyonu, yüksek teknolojili gri ve beyaz

myPilot İki mod müşterilerinizin farklı ihtiyaçlarına adapte olmaktadır:

Standart Mod

Standart mod, program isimleri ve ikonik resimler dahil olmak üzere program ve ses ayarları hakkında tam bilgi sağlamaktadır.

Direkt Kontrol

Direkt kontrol modu, ekrana bakmaya gerek kalmadan direkt kontrol için ilgili myPilot düğmelerine işitme programlarını tayin etmektedir.

myPilot’u Çalıştırma

myPilot’un günlük kullanımı için (şarj etme, ses kontrolü ve program ayarları) lütfen http://mypilot.phonak.com adresinde müşteri kısmına bakınız.

Anasayfa Hakkımızda İletişim

© 2010 - 2015. Tüm hakları Algı İşitme’ye aittir. Tasarım Ajansweb