Başa

İşitme CihazlarıOticon İşitme Cihazları

Oticon dünya işitme çözümleri konusunda 1965 yılından beri dünya çapında 45 ülkede binlerce çalışanı ile faaliyet gösteren çok uluslu global bir şirkettir.

Cihazlar
Phonak İşitme Cihazları

Phonak işitme cihazı yaşamınıza kusursuz bir şekilde uyum sağlar

İşitme cihazları son yıllarda büyük bir yol kat etti. Fark edilebilirden şiddetli düzeye kadar işitme kaybı dereceniz ne olursa olsun Phonak işitme cihazı yaşamanıza kusursuz bir şekilde uyum sağlar. İşitme cihazları boyut ve özellikler bakımından büyük çeşitlilik gösterir ve yalnızca bir işitme uzmanı doğru seçimi yapmanızda size yardımcı olabilir niteliktedir. İşitme kaybı dereceniz veya ihtiyaçlarınızdan bağımsız olarak yukarıdaki sekmelerden birinde yararlı bilgiler bulabilirsiniz.

Cihazlar
Sonici İşitme Cihazları

With Sonic, Everyday Sounds Better

At Sonic, we appreciate the value of hearing and seek to help people find the greatest enjoyment from it. We envision a world where all people can enjoy the sounds that enrich everyday life.

Cihazlar
Widex İşitme Cihazları

Widex, 1956 yılında Danimarka'da kurulan bir aile şirketidir. Bugün ise, dünyanın en büyük işitme cihazı üreticilerinden biridir. Widex cihazları 100’den fazla ülkede satılır ve dünya genelinde yaklaşık 4,000 çalışanı vardır.

Bugün üretimde kullandığımız teknoloji çok az kişinin erişebileceği düzeydedir ve bu teknoloji bizi sektörde bir üst seviyeye taşıyarak haklı bir itibar kazandırmıştır. Gelişimimize önemli katkılar sağlayan bu yolculuğumuz ve üstün kablosuz teknolojimiz bize dünyanın en iyi dijital işitme cihazı üreticisi olarak inanılmaz fırsatlar sunmuştur.

Misyonumuz müşterilerimize en iyi işitme cihazlarını sunmaktır. Sektördeki en gelişmiş ve doğal sesi sunan ürünlerimiz müşterilerimize kolaylıkla bağlanma ve iletişime geçme imkanı vermektedir. İnsanların duymalarına yardımcı olmak bizim işimizdir.

Cihazlar

Anasayfa Hakkımızda İletişim

© 2010 - 2015. Tüm hakları Algı İşitme’ye aittir. Tasarım Ajansweb